Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bestaimers.com Ekibi

Herkese İyi Günler..

Bildiğiniz üzere daha önce ki konumdan ''bestimers.com'' değişeceğini ve bu değişiklerde bir çokta sunucu geleceğini belirmiştim. Bunlar için, sizlerden seçeceğimiz 1 kaç yetkili almak istiyoruz. 

YETKİLİ ALIMI İÇİN GEREKLİ HUSUSLAR 
  • 18 Yaş üstü 
  • En az 3 saat en çok 6 saat oyun ile ilgilenecek.
  • Şikayetleri hiç bir kullanıcı ayırmadan bizlere iletiçek, eğer yetki sınırlarını kapsıyorsa kendi adaletiyle çözmeye çalışacak.
  • TeamSpeak3 Veya Discord kullanılmak zorunda.
Bize Ulaşmak için TeamSpeak3 Adresimiz ''ts.bestaimers.com'',
önemli olup Teamspeak'ta bulamazsanız. '' 0553 257 12 97'' arayarak ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla...

Mücahit T.

Forum'a, Kayıt olan herkes  forum Kurallarını okumuş sayılır.

18 yaş üstü olma şartı, sorumluluk gerektiren bu pozisyona uygunluk açısından oldukça yerinde bir kriterdir. Ayrıca, en az 3 saat en fazla 6 saat oyunla ilgilenme gerekliliği, adayların sunucunun aktif bir parçası olmalarını ve kullanıcılarla etkileşimde bulunabilmelerini sağlayacaktır. Şikayetlerin tarafsız bir şekilde iletilmesi ve çözüm yolu aranması, adil bir yönetim için oldukça önemli bir adımdır. TeamSpeak3 veya Discord kullanımının zorunlu olması, iletişimi güçlendirecek ve yetkililer arası koordinasyonu sağlayacaktır.
Sweet Bonanza slot oyununda yaşadığım deneyim, beklenmedik bir başarıya dönüştü. İlk başta sadece eğlence için oynuyordum, ancak şans bana gülümsedi. Makaralar dönerken, şekerlerin ardı arkası kesilmedi ve büyük bir ödül kazandım. Bu oyun sadece sweet bonanza slot eğlenceli bir zaman geçirme aracı olmaktan çıkıp benim için kazançlı bir deneyime dönüştü. Sweet Bonanza'nın renkli dünyası, beni hem eğlendirdi hem de inanılmaz bir kazanç elde etme şansı verdi. Bu deneyim, oyunun sadece eğlenceli olmakla kalmayıp aynı zamanda büyük ödüllerin de kapısını açabileceğini gösterdi. Şansını denemek isteyen herkese tavsiye ederim!
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular / Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi