Bildirimi Kapat
BestAimers etkinliklerini takip etmek ve katılmak için lütfen yeni discord adresimize katılınız. https://discord.gg/22XWCGutDk İyi Forumlar :)

Konuyu Kapat
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HAKSIZ BAN
#1

Arkadaşım konvoyda olmadığı halde düzgün sür diyor. Arkadaşım konvoyda bile değilim diyor. Arkadaşım konuyu uzatınca serveri huzurunu bozmaktan + admine saygısızlıktan ban yiyor.Bende admine yazıyorum adam konvoyda değil diyorum uzatacakmısın diyor bende evt diyorum ilk başka ceza kesiyor sonra banlıyor beni. İlkde Ban 7 gündü discorda geldi oyundan yazdıklarımızı soyledik banı 30 gün yaptı.
Ara
#2

oyundan küfür etmediniz siz bana discorda gelince saydırdınız ben efendi gibi sizi dinlemeye geldim teker teker nezaket kuralları çerçevesinde konuşmuş olsaydınız zaten benimle ben bu süreyi uzatmazdım bu kadar ettiğiniz küfürler normal hayattada bir bireye söylense farklı karşılıklar alırdınız ki küfür ettiğiniz kişi sizden yaşça büyük birisi. öncelikle cruise kurallarından önce edep ve adap kurallarını öğrenmenizi tavsiye ediyorum. Bir uyarı veriliyorsa size tekrarlamamınızı tavsiye ederim her anlamda. Banned
eemredmrc , BerenTurkel71 ban süreleriniz 5 güne düşürülmüştür. Para cezasına çevrilmesini talep ederseniz gün başı 5000TL'den hesaplanacaktır. (Konu 2 tarafında para talebi istemesine karşı cevap yazana kadar açık kalacaktır.)

ThεCяαzЧ
Ara
#3

Benden Yaş yaşda büyük olsan bizi tehdit edemessin sen adminsin diye. 3. seviye adminim diye artislik yapıyordun. arkadaşım sen kimsin dediği zaman 3. seviye admin problemmi var dedin. Bunu demek yerine admin diyebilirdin.
Ara
#4

Konu tartışma ortamı yaratmak için açık değil para cezasına çevirmek istiyorum ya da istemiyorum demek için kaldı. Ayrıca sizi tehdit etmedim. 3 level admin dememin sebebi kendimi ispatlamak için değil o an geyik olsun diye söylediğim bir şeydi.

ThεCяαzЧ
Ara
Konuyu Kapat


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular / Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum

Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi