Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sorunlar.
#1
Arkadaşlar.. Sunucularımızda olan yetersiz gördügümüz yetkililer yakın zamanda geri alınıp yeterli gördüğümüz yetkililer geri getirilecektir. Artık herşey otomatik isleyecek ve el ile mudehale edilmeyecektir. saygılarımla
Forum'a, Kayıt olan herkes  forum Kurallarını okumuş sayılır.
Ara
Cevapla
#2
İnşallah,çok iyi yerlere getireceğiz,server yeniden yoğunlaşacak ;)
Ara
Cevapla
#3
BESTAİMERS diye bişey kalmadı siz çok geride kalmıssınız
Ara
Cevapla
#4
Oguz ben herşeyi 1 gecede yaptım, önümde koca haftalar var...
Forum'a, Kayıt olan herkes  forum Kurallarını okumuş sayılır.
Ara
Cevapla
#5
Ya geri getirseniz ne olacak swde adalet yok ki :D
69Mnp0.png
Ara
Cevapla
#6
Adaleti yoluna sokacak adminler var :))
Ara
Cevapla
#7
(03-08-2017, 09:22)Mücahit Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Oguz ben herşeyi 1 gecede yaptım, önümde koca haftalar var...

Açıklık getirir misin ?
D3kBN1.jpg
LOW IS A LIFESTYLE
Ara
Cevapla
#8
2012 den itibaren BestAimersdeydim açık konuşacak olursak yapılan puştluklara karşı bizde az çok puştluk yaptık ama Enfalin yaptıkları göze battı tabi.Prim kasan admin mi dersin,Yönetici dediğimiz aslında serverla alakası olmayan mı dersin,Adminin dostu diye ban yemiyen mi dersin her türlü insanla karşılaştım ama şuanda iyi ki lisans almışım iyi ki bu tarz insanlarla muhattap olmuyorum emin olun TC ye gelin adalet saygı insanlık ney görürsünüz.
Cevapla
#9
Para Yok Kankii .d
pHmOeFPugiM9y.gif
Ara
Cevapla
#10
bestaimerslik bir konu değil millet farklı denizlere yelken açmak istiyor. server boşaldığından beri kim nerde takılıyor diye başka serverlere bakıyorum hiçbir bestaimers üyesi görünmüyor userlerimiz oyunu bırakmış olmalılar.Girdiğim çoğu serverde demodan gelen yeni pampişler var userlerimizi göremiyorum.
yaz sezonunda daha çok user olması lazımken son 1 senedir okul zamanlarında taşkınlık yaşıyorduk millet artık bir yükün altına yatıp çalıştığından dolayı veyahut tatilde olmalarından dolayı sunucuya girme gereksinimi duymuyor.
bestaimers eski bestaimers ben eski kuzeyim adaletimi bilen biliyor beni sevmeyen 2 3 elemanın ağzına bakıp laf yapanlarda var tabi.
gerektiği yerde gece küfür etmenizi serbest ettim ceza yemeniz gereken yerde göz ardı ettim hepsini geçin herkese o günlük durumuma göre sevecen davrandım userlerle şakalaşarak ortam yarattım o yüzden sorun hiçbir şekilde bestaimerste değildir
a8QxA.jpg 
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi