Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Cartech Crazy Kuralları Yerine Getirmiyor

Oyunda ki Galeri Onur / tofas.tr adlı oyuncunun "baban ağlasın" sözü üzerine yeni kurallara göre ► Aile bireylerine (Ailevi Küfür) hakaret saygısızlık: 7-20 gün arası ban  olması gerekiyor. Ancak sanki adminin bana garezi var gibi sadece bunu para cezası + polisliğimi alarak konuyu kapattı. Ben chat esnasında cümle sonunda "a" harfi kullandığım için 2.500TL para cezası yememe rağmen adminler Galeri Onur'un yani tofas.tr k.adlı oyuncuya kuralların gerektiği gibi davranmadı.2012 itibariyle Best Cruse serverlarında başladığım maceraya yavaş yavaş son vermeyi düşünüyorum bu tür tatsızlıklar ve saçmalıklar yüzünden. Burada da ilgilenecek olan adminin elini vicdanına koymasını istiyorum. Serverda son zamanlarda herkes kendi borusunu öttürüyor. Foruma şikayet etmek yerine gidip admine ispiyonlamak mı dersin her türlüsüyle karşılaşıyorum. O eski ortamında oyuncularında tadı tuzu kalmadı sayenizde. 

Konuyu toparlamak gerekirse aile fertlerime yapılan saygısızlığın ve hakaretin cezasının para cezası değil kurallarda yazdığı gibi 7-20 gün arası ban olduğunu düşünüyorum. Ayrıca bana atılan banında haksız yere atıldığını düşünüyorum,admine saygısızlığım olmadan huzur bozmadan ban yiyorum. Ne zaman hakkını arayan biri olsa zaten bazı adminlerin daha açıklamasını dinlemeden banladığını görüyorum. Bu saçma düzene bir son verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Bu konuyu okuyacak olan eski userların beni daha iyi anlayacağını düşünüyorum. 

Rica ediyorum vicdanınıza koyun elinizi ve öyle okuyun bu konuyu.

https://hizliresim.com/atnwAF

https://hizliresim.com/F0hmXW

Bu Konudaki Yorumlar
Cartech Crazy Kuralları Yerine Getirmiyor - Yazar: enfal33 - 09-01-2021, 05:56
RE: Cartech Crazy Kuralları Yerine Getirmiyor - Yazar: CяαzЧ - 09-01-2021, 07:43
RE: Cartech Crazy Kuralları Yerine Getirmiyor - Yazar: enfal33 - 09-01-2021, 07:55
RE: Cartech Crazy Kuralları Yerine Getirmiyor - Yazar: CяαzЧ - 09-01-2021, 08:01
RE: Cartech Crazy Kuralları Yerine Getirmiyor - Yazar: enfal33 - 09-01-2021, 08:06
RE: Cartech Crazy Kuralları Yerine Getirmiyor - Yazar: CяαzЧ - 09-01-2021, 08:15

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi