Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Cartech Crazy Kuralları Yerine Getirmiyor
Thumbs Down 

Merhabalar, şikayette bulunduğun için teşekkür ederim. Söylemlerine açıklık getirmek gerekirse;

► Ban yemediğini bilmeni isterim.

► Polisliğinin alınma sebebi hız sınırlarına riayet etmemendir. (Uyarıcı Kutluhan'dır. Hız sınırı ihlalinden dolayı polisliğini alın dedi.)

► Şu sıralar sunucumuzda yaşanan online user düşüşünden ötürü uygulanan ban cezaları admin insiyatifi doğrultusunda para cezasına çevrilebilmektedir. Bizde adminler arası istişarelerimiz sonucunda para cezası uygulama kararı verdik, ve Furkan arkadaşımız para cezasını uygulamıştır.)

► Sunucuda kimse kendi borusunu öttürmemektedir. Kurallar doğrultusunda yaşanan düşüşleri göz önüne alarak bir takım işler yapılmaktadır.

► Kimse arka planda ne yaşandığını bilmemekte. Bugün ilk sunucuya girenler BlackWood haritasını görmüşlerdir. Genel Yönetici (gokko) Gökhan adminimiz müsait olmadığından oval açılamamıştır. Alp'e durumu taşıdığımda bana 1 şartla ovali açabileceğini söyledi. Şartı şuydu; ( https://www.youtube.com/watch?v=E-0dCklksbA )
Dün yapılan UFBALL etkinliğinin youtube'daki videosunun 20 beğeni olması kaydıyla oval açabileceğini söyledi. Bana söylediğinde 3 beğeni 10 izlenmesi olan vidoeyu öncelikle 20 beğeni 65 izlenme yaptıktan sonra user artışı sağlamak için 2x event teklif ettim. Bana bunun içinde 30 beğeni ve izlenmelerinin artmasını söyledi. Sonrasında kendi çevremdeki insanları iletmem sonucunda yarım saat içinde 36 beğeni  119 izlenme sayısına ulaştırdım. Akabinde bugün saat 15.27 den beri hem 2x event hemde oval pisti aktif olarak userlerin kullanımına açılmıştır.

► Son olarak lütfen hiçbir şeyi sorgulamadan kötüleme politikası yapmayınız. Her şey sizin için Sayın emektar BestAimers arkadaşım :)

► İyi Günler.

ThεCяαzЧ
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Cartech Crazy Kuralları Yerine Getirmiyor - Yazar: enfal33 - 09-01-2021, 05:56
RE: Cartech Crazy Kuralları Yerine Getirmiyor - Yazar: CяαzЧ - 09-01-2021, 07:43
RE: Cartech Crazy Kuralları Yerine Getirmiyor - Yazar: enfal33 - 09-01-2021, 07:55
RE: Cartech Crazy Kuralları Yerine Getirmiyor - Yazar: CяαzЧ - 09-01-2021, 08:01
RE: Cartech Crazy Kuralları Yerine Getirmiyor - Yazar: enfal33 - 09-01-2021, 08:06
RE: Cartech Crazy Kuralları Yerine Getirmiyor - Yazar: CяαzЧ - 09-01-2021, 08:15

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi