Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Cartech Crazy Kuralları Yerine Getirmiyor

Öncelikle ban konusunda açıklama yaptığın için teşekkür ederim.

Polisliğimin alınması konusunda insimin hatası yüzünden suçluya aşırı yakınken .!yakala yazdığımda herhangi bir kovalamaca söz konusu değil. "Kimse hedefinde değil." cevabı alıyorum. Suçluya yaklaşıyorum bizzat ki kovalamak amacıyla ancak bunu gören Kutlu Bey hız sınırlarımı aştığım dilekçesiyle polisliğimin alınmasını istiyor. Açıklama yapma gereksinimi duyup açıklama yapıyorum fakat kimin umrunda ?

Adminlerin görevi bildiğim kadarıyla oyun içerisinde ki huzuru sağlamak ayrıca herhangi bir problemde suçlu veya suçsuz, şikayetçi olan insanı dinleyip karar vermektir. Peki ben neredeyse yarım saate yakın açıklama yaptım bu konu üzerine. Neden hiçbiriniz insimin hatasını kabullenip haklısın demediniz ? Her şeye taktığınız gözlüklerden bakmayın rica ediyorum. Biraz o gözlükleri çıkartıp sağı, solu görmeyi deneyiniz. Eğer ki sunucuda oyuncu az olmasından dolayı cezalar hafifliyorsa benim yazdığım herhangi bir cümlenin sonuna "a" getirmiş olmama neden para cezası kesiliyor ? Kimse kusura bakmasın biraz işinize ne geliyorsa ona göre kesiyorsunuz ,biçiyorsunuz :) Bu konu umarım daha yetkili birileri tarafından ayrıca eski userlarında okumasını temenni ediyorum.

Bu Konudaki Yorumlar
Cartech Crazy Kuralları Yerine Getirmiyor - Yazar: enfal33 - 09-01-2021, 05:56
RE: Cartech Crazy Kuralları Yerine Getirmiyor - Yazar: CяαzЧ - 09-01-2021, 07:43
RE: Cartech Crazy Kuralları Yerine Getirmiyor - Yazar: enfal33 - 09-01-2021, 07:55
RE: Cartech Crazy Kuralları Yerine Getirmiyor - Yazar: CяαzЧ - 09-01-2021, 08:01
RE: Cartech Crazy Kuralları Yerine Getirmiyor - Yazar: enfal33 - 09-01-2021, 08:06
RE: Cartech Crazy Kuralları Yerine Getirmiyor - Yazar: CяαzЧ - 09-01-2021, 08:15

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi