Bildirimi Kapat
BestAimers etkinliklerini takip etmek ve katılmak için lütfen yeni discord adresimize katılınız. https://discord.gg/22XWCGutDk İyi Forumlar :)

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Cartech Crazy Kuralları Yerine Getirmiyor
#1

Oyunda ki Galeri Onur / tofas.tr adlı oyuncunun "baban ağlasın" sözü üzerine yeni kurallara göre ► Aile bireylerine (Ailevi Küfür) hakaret saygısızlık: 7-20 gün arası ban  olması gerekiyor. Ancak sanki adminin bana garezi var gibi sadece bunu para cezası + polisliğimi alarak konuyu kapattı. Ben chat esnasında cümle sonunda "a" harfi kullandığım için 2.500TL para cezası yememe rağmen adminler Galeri Onur'un yani tofas.tr k.adlı oyuncuya kuralların gerektiği gibi davranmadı.2012 itibariyle Best Cruse serverlarında başladığım maceraya yavaş yavaş son vermeyi düşünüyorum bu tür tatsızlıklar ve saçmalıklar yüzünden. Burada da ilgilenecek olan adminin elini vicdanına koymasını istiyorum. Serverda son zamanlarda herkes kendi borusunu öttürüyor. Foruma şikayet etmek yerine gidip admine ispiyonlamak mı dersin her türlüsüyle karşılaşıyorum. O eski ortamında oyuncularında tadı tuzu kalmadı sayenizde. 

Konuyu toparlamak gerekirse aile fertlerime yapılan saygısızlığın ve hakaretin cezasının para cezası değil kurallarda yazdığı gibi 7-20 gün arası ban olduğunu düşünüyorum. Ayrıca bana atılan banında haksız yere atıldığını düşünüyorum,admine saygısızlığım olmadan huzur bozmadan ban yiyorum. Ne zaman hakkını arayan biri olsa zaten bazı adminlerin daha açıklamasını dinlemeden banladığını görüyorum. Bu saçma düzene bir son verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Bu konuyu okuyacak olan eski userların beni daha iyi anlayacağını düşünüyorum. 

Rica ediyorum vicdanınıza koyun elinizi ve öyle okuyun bu konuyu.

https://hizliresim.com/atnwAF

https://hizliresim.com/F0hmXW
Cevapla
#2
Thumbs Down 

Merhabalar, şikayette bulunduğun için teşekkür ederim. Söylemlerine açıklık getirmek gerekirse;

► Ban yemediğini bilmeni isterim.

► Polisliğinin alınma sebebi hız sınırlarına riayet etmemendir. (Uyarıcı Kutluhan'dır. Hız sınırı ihlalinden dolayı polisliğini alın dedi.)

► Şu sıralar sunucumuzda yaşanan online user düşüşünden ötürü uygulanan ban cezaları admin insiyatifi doğrultusunda para cezasına çevrilebilmektedir. Bizde adminler arası istişarelerimiz sonucunda para cezası uygulama kararı verdik, ve Furkan arkadaşımız para cezasını uygulamıştır.)

► Sunucuda kimse kendi borusunu öttürmemektedir. Kurallar doğrultusunda yaşanan düşüşleri göz önüne alarak bir takım işler yapılmaktadır.

► Kimse arka planda ne yaşandığını bilmemekte. Bugün ilk sunucuya girenler BlackWood haritasını görmüşlerdir. Genel Yönetici (gokko) Gökhan adminimiz müsait olmadığından oval açılamamıştır. Alp'e durumu taşıdığımda bana 1 şartla ovali açabileceğini söyledi. Şartı şuydu; ( https://www.youtube.com/watch?v=E-0dCklksbA )
Dün yapılan UFBALL etkinliğinin youtube'daki videosunun 20 beğeni olması kaydıyla oval açabileceğini söyledi. Bana söylediğinde 3 beğeni 10 izlenmesi olan vidoeyu öncelikle 20 beğeni 65 izlenme yaptıktan sonra user artışı sağlamak için 2x event teklif ettim. Bana bunun içinde 30 beğeni ve izlenmelerinin artmasını söyledi. Sonrasında kendi çevremdeki insanları iletmem sonucunda yarım saat içinde 36 beğeni  119 izlenme sayısına ulaştırdım. Akabinde bugün saat 15.27 den beri hem 2x event hemde oval pisti aktif olarak userlerin kullanımına açılmıştır.

► Son olarak lütfen hiçbir şeyi sorgulamadan kötüleme politikası yapmayınız. Her şey sizin için Sayın emektar BestAimers arkadaşım :)

► İyi Günler.

ThεCяαzЧ
Ara
Cevapla
#3

Öncelikle ban konusunda açıklama yaptığın için teşekkür ederim.

Polisliğimin alınması konusunda insimin hatası yüzünden suçluya aşırı yakınken .!yakala yazdığımda herhangi bir kovalamaca söz konusu değil. "Kimse hedefinde değil." cevabı alıyorum. Suçluya yaklaşıyorum bizzat ki kovalamak amacıyla ancak bunu gören Kutlu Bey hız sınırlarımı aştığım dilekçesiyle polisliğimin alınmasını istiyor. Açıklama yapma gereksinimi duyup açıklama yapıyorum fakat kimin umrunda ?

Adminlerin görevi bildiğim kadarıyla oyun içerisinde ki huzuru sağlamak ayrıca herhangi bir problemde suçlu veya suçsuz, şikayetçi olan insanı dinleyip karar vermektir. Peki ben neredeyse yarım saate yakın açıklama yaptım bu konu üzerine. Neden hiçbiriniz insimin hatasını kabullenip haklısın demediniz ? Her şeye taktığınız gözlüklerden bakmayın rica ediyorum. Biraz o gözlükleri çıkartıp sağı, solu görmeyi deneyiniz. Eğer ki sunucuda oyuncu az olmasından dolayı cezalar hafifliyorsa benim yazdığım herhangi bir cümlenin sonuna "a" getirmiş olmama neden para cezası kesiliyor ? Kimse kusura bakmasın biraz işinize ne geliyorsa ona göre kesiyorsunuz ,biçiyorsunuz :) Bu konu umarım daha yetkili birileri tarafından ayrıca eski userlarında okumasını temenni ediyorum.
Cevapla
#4

Biraz düşünsen zaten onurun neden böyle bir şey dediğinide az çok tahmin edersin diye tahmin ediyorum. 'Ağlama default ayar al' dedikten sonra sana baban ağlıyor' demesi. senin tahrik etmenden dolayı bunu söylediğini düşünüyorum. Ki bunu düşündüğümüzde seninde tahrik edişinden dolayı onurun yediği ceza gibi bir şeyler yemen gerekiyor. Tartışma fitili senden ateşleniyor.

ThεCяαzЧ
Ara
Cevapla
#5

Tartışma fitili benden ateşlenseydi eğer Onur'un yediği cezadan önce ateşlenirdi. Haklı olarak ceza yazdım ve kenara çekildim şahıs şikayetçi olacağım senden diye ısrar etti ve attığım ss'lerde göründüğü üzere bu kadar ağlayacağına default ayar almasını söyledim. Konu her ne olursa olsun eğer ailevi olarak hakaret ediliyorsa kişinin kendi sorunudur. Ailevi hakaret edildiğinde kurallarda naifliğe ve daha inceliğe gidilirken benim cümlenin sonuna "a" eklemem baya zoruna gitmiş olması gerek ki. Sırf bunun için gidip mpr inceleyip gelip ceza yazman :)
Cevapla
#6

Gidip mpr izleyip gelmemin sebebi senin onu yazdığın sıra furkan chatı temizledi tam göremedim. Aslında yazılanı gördüm sondaki sadece a mıydı değil miydi emin olmak için gittim yoksa görmüştüm.

ThεCяαzЧ
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi